>

72:90
Trefl Sopot vs  Toruń Polski Cukier
Porażka na początek roku, wicemistrz zbyt mocny!

2018 rok nie zaczął się udanie dla Trefla. W ERGO ARENIE mocniejszy okazał się wicemistrz Polski z Torunia. Polski Cukier zapewnił sobie wygraną w ostatniej kwarcie meczu, którą zwyciężył 28:13.
Ostatnia kwarta to był popis torunian, którzy zdecydowanie przejęli inicjatywę i zaczęli odskakiwać. Minuta po minucie przewaga rosła i na końcu spotkania na parkiet mogli wejść już młodzi zawodnicy. Po stronie Trefla weszli Bartosz Majewski, Patryk Pułkotycki i Sebastian Walda. Spotkanie zakończyło się wynikiem 72:90.

Trefl Sopot - Polski Cukier Toruń 72:90 (20:18, 18:23, 21:21, 13:28)