DERBY KOSZYKÓWKI
TREFL SOPOT vs ASSECO GDYNIA
Koszykarskie derby, są zawszę emocjonujące dnia 06.01.2017 o godz.18:00 rozpoczął się derbowy mecz, między Trefl Sopot vs Asseco Gdynia, przy komplecie kibiców w Hali 100-lecia w Sopocie.

Pierwsza kwarta skończyła się 2 punktową przewagą Asseco Gdynia (19:21)
druga kwarta, to popis Trefla Sopot co dało im przewagę po drugiej kwarcie (43:34)
w trzeciej kwarcie gdynianie się przebudzili, udało się im wyrównać się, do przeciwnika, po trzeciej kwarcie wynik już tylko z przewagą dla Trefla 2 pkt. (62:60) czwarta kwarta to bardzo jednostronny atak, trefl górował nad rywalem w ataku jak i obronie, gdynianom udało się zdobyć jedynie 6 pkt. gdzie przeciwnik dołożył kolejne 34 pkt. Co dało wynik końcowy i zwycięstwo Trefl Sopot 96:66. W całym meczu najwięcej punktów zdobył zawodnik Trefla Sopot Anthony Ireland, który zdobył 31 pkt.

WYNIK MECZU 96:66

Zapraszamy do przeglądania fotografii z meczu.